sattva wcierka

Wcierki do włosów Sattva zostały opracowane przy współpracy z Agnieszką Niedziałek – projektowała również etykiety tychże wcierek. Wszystkie wcierki cechują się tym, że posiadają taką samą, wodnistą konsystencję. Wszystkie Wcierki Sattva są wyjątkowymi produktami, ponieważ nie zawierają w sobie alkoholu, co sprawi, że mogą być z powodzeniem stosowane przez osoby z wrażliwą i skłonną do przesuszeń skórą. Na rynku kupić można kilka rodzajów tychże wcierek.

Szafran i cynamon – wzmacniająca wcierka do włosów

Sattva wcierka szafran i cynamon przeznaczona jest do włosów osłabionych, cienkich, wypadających bądź przetłuszczających się. Ma działanie wzmacniające oraz skutecznie zmniejsza nadmiernie przetłuszczanie się włosów. Skutecznie ogranicza wypadanie oraz znacząco przyspiesza wzrost nowych, zdrowych i grubych włosów. Częste stosowanie wcierki z szafranem i cynamonem pozwoli przywrócić gęstość włosów na głowie. Wcierka jest intensywnie ziołowa oraz posiada charakterystycznych zapach. Skutecznie poprawi ukrwienie skóry na głowie i wzmocni cebulki włosów, a także przyspieszy wzrost włosów. Ma działanie kojące i łagodzące, a także przeciwzapalne. Cechuje się tym, że normalizuje funkcje skóry na głowie. Silnie odżywia włosy i wzmacnia cebulki, co sprawi, że włosy odrosną mocniejsze i grubsze. Podczas regularnego stosowania skutecznie zmniejszy wypadanie włosów oraz poprawi gęstość włosów.

Anyż i lukrecja: koi i skutecznie nawilża wrażliwą skórę

Lukrecja i anyż to bardzo nietypowe połączenie, które niektórym osobom może wydawać się dość osobliwe. Jednak nie ma czego się bać, bowiem taki duet czyni wcierkę bardzo odżywczą oraz kojącą. Jest to świetna wcierka na sam początek – zwłaszcza jeśli klient nie jest zdecydowany którą wcierkę wybrać. Wcierka Sattva Anyż i Lukrecja z oferty Cocolita.pl jest bardzo polecana dla skóry skłonnej do podrażnień, suchej oraz wrażliwej. Owa wcierka – tak jak inne – nie posiada w sobie alkoholu i nie powoduje podrażnień nawet jeśli mowa o tych bardziej wrażliwych skórach.