Evening Onyx świeca Woodwick

Migocący i rzucający cienie płomień świecy sprawia, że każde wnętrze staje się bardziej przytulne, swojskie i romantyczne. Dlatego świeczki są jednym z najczęściej kupowanych artykułów dekoracyjnych do domów na całej kuli ziemskiej. Natomiast jedną z topowych marek jest obecnie amerykańska firma Woodwick.  

Czym charakteryzują się świece Woodwick?

Woodwick to marka świec znana i ceniona na całym świecie. Wyróżniają się nie tylko mnogością kompozycji zapachowych oraz oryginalnymi knotami, ale również dość wysoką ceną, ponieważ małe egzemplarze o czasie palenia do 8 godzin to koszt około 15 złotych, a większe o czasie palenia do 120 godzin możemy kupić od około 90 złotych.

Co jest w nich tak niezwykłego, że mimo wysokiej ceny są tak chętnie kupowane? Odpowiedzią może być wysoka jakość użytych do produkcji składników, możliwość wyboru spośród wielu aromatów, a także to, że z biegiem czasu stały się prostu kultowe!

Jak palić świeczki Woodwick?

Ale jeszcze nie udało wyjaśnić się tutaj, o co tak właściwie chodzi z knotami tych niezwykłych świec. Okazuje się, że są one specjalnie zaprojektowane i wykonane z naturalnego drewna, co sprawia iż podczas palenia można odnieść wrażenie, że siedzi się przy trzaskającym płomieniu – doskonale imitują skwierczenie drewna przy ognisku czy w kominku.

Świece Woodwick powinniśmy palić oczywiście… z przyjemnością, ale nie zapominając o kilku ważnych sprawach. Aby produkt mógł świecić przez maksymalny czas deklarowany przez producenta, jedno zapalenie powinno trwać co najmniej 3 lub 4 godziny, co zagwarantuje nam roztopienie się wosku na całej powierzchni słoiczka. Ponadto nadpalony, zwęglony knot trzeba ułamać, a powierzchnia wosku powinna móc spokojne zastygnąć po każdym paleniu i być czysta, co zapewni najlepsze efekty zapachowe.

Czy świeczka Woodwick to dobry pomysł na prezent?

Świeczka tej amerykańskiej marki może być świetnym pomysłem na prezent dla kogoś bliskiego, dla dalszych znajomych, współpracowników, a nawet dla samego siebie – czasami warto zafundować sobie nieco ekskluzywnej przyjemności!

Świeczki Woodwick, jak już wcześniej wspomniano są rozpoznawalne, mają doskonałą jakość i wiele kompozycji zapachowych do wyboru, dlatego dobrze sprawdzą się jako upominek nawet dla osób, które jak się powszechnie mówi „wszystko mają”.