dermedic hydrain 3

Dzięki rozwojowi technologii na drogeryjnych półkach pojawia się coraz więcej nowoczesnych kosmetyków. Różnią się od siebie już nie tylko składem, ale także formą. Z tego powodu dużym zainteresowaniem cieszą się produkty w formie hybrydowej, które łączą w sobie cechy przynajmniej dwóch kosmetyków. Sporym zainteresowaniem cieszy się połączenie żelu i kremu. Czy to dobra forma kosmetyku? Czy warto ją stosować?

Wyjątkowo lekka konsystencja

Formuła żelowa sprawia, że Dermedic Hydrain 3 jest lekki, pomimo działania silnie nawilżającego. Tym samym może on nadawać się do pielęgnacji cery tłustej. To wyjątkowo ważne, bo większość kosmetyków nawilżających równocześnie jest na tyle oleista, że po aplikacji może dochodzić do zatykania porów albo też do zwiększenia ilości wydzielanego sebum. Tłusta cera nie potrzebuje więcej tłuszczu, ale wciąż wymaga dobrego nawilżenia, więc warto sięgnąć po Dermedic Hydrain3 Hialuro i przekonać się, że żel-krem w tym wypadku będzie lepszym wyborem. Oczywiście nie oznacza to, że nie będzie też odpowiedni dla innych typów skóry. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego produkt silnie nawilża i wspiera wygładzanie się skóry. To z kolei bardzo ważne funkcje, które przydadzą się właściwie każdemu typowi cery.

dermedic hydrain 3

Szybkie uczucie nawilżenia

Skóra, w której znajduje się za mało wilgoci, może wydawać się napięta. Czasami jest to dość bolesne i nawet lekkie dotknięcie skóry powoduje dyskomfort. Formuła kremowo-żelowa w takiej sytuacji może przynieść natychmiastową ulgę. Krem Dermedic Hydrain 3 dzięki niej pozostaje lekko chłodny nawet podczas upałów. To pomaga utrzymać zawarte w nim składniki na najwyższym poziomie aktywności. Pozwala to na bardzo szybkie odczucie ulgi tuż po użyciu tego kosmetyku. Dzięki temu ma on też działanie kojące i można korzystać z niego po opalaniu w celu zmniejszenia uczucia pieczenia lub naciągnięcia skóry. Natychmiastowe nawilżenie z żelu będzie na pewno też dobrym sposobem na zminimalizowanie konsekwencji zbyt dużej utraty wody podczas ekspozycji na słońce.