avene cleanance hydra

Obecnie na rynku pojawia się coraz więcej dermokosmetyków, które mają służyć do pielęgnacji skóry problematycznej lub skłonnej do zmian chorobowych. Lecz czym dokładnie są dermokosmetyki i czym różnią się do tych tradycyjnych? Pierwszą i zasadniczą różnicą jest to, że dermokosmetyki jak zostało wyżej wskazane są przeznaczone do cer wrażliwych oraz problematycznych. Wyróżnia je to, że są pozbawione substancji alergicznych. Ponadto dermokosmetyki przeznaczone są do skóry, która jest skłonna do przebarwień, trądziku czy innych zmian.

Kosmetyki Avene Cleanance – ratunek dla skóry trądzikowej.

avene cleanance hydra

Produkty Avene Cleanance jak już wyżej zostało wskazane są przeznaczone przede wszystkim do skóry trądzikowej oraz skłonnej do licznych niedoskonałości. Kosmetyki te zostały opracowane z wykorzystaniem specjalnego składnika Comodoclastin, który jest naturalnym ekstraktem roślinnym z nasion ostropestu plamistego. Dzięki temu aktywnemu składnikowi zwalczane są niewidoczne niedoskonałości i zaskórniki przy czym również zapobiega powstawaniu nowych. Dodatkowo dermokosmetyki z tej linii nie zatykają porów i są bardzo dobrze tolerowane przez skórę. Mogą być stosowane przez dorosłych i młodzież od 12 roku życia.

Avene Cleanance Hydra – najlepsze produkty do skóry wrażliwej oraz przesuszonej.

Kolekcja produktów z serii Cleanance Hydra jest świetnym rozwiązaniem, kiedy zależy nam na nawilżonej oraz odżywionej skórze. Ich formuła została opracowana w taki sposób, aby produkty były przeznaczone przede wszystkim do skóry przesuszonej i podrażnionej oraz aby dodatkowo zapobiegały powstawaniu niedoskonałości. W składzie większości kosmetyków z tej linii znajduje się wyjątkowy składnik, bisabolol który łagodzi zaczerwienienia oraz woda termalna Avene, która koi i łagodzi podrażnienia. Produkty Avene Cleanance Hydra są przeznaczone do każdego typy skóry, lecz w szczególności do skóry wrażliwej, suchej oraz podatnej na podrażnienia oraz zaczerwienienia. Kolekcja produktów z tej serii została dopracowana w tym celu, aby dokładnej oraz dogłębnej pielęgnować skórę wrażliwą oraz oczyszczać skórę tłustą