kosmetyki do makijażu

Mogłoby się wydawać, że dobór podkładu jest banalnie prosty. Ważne jest to, aby kosmetyk został prawidłowo dopasowany do rzeczywistych potrzeb skóry. Nie można wskazać produktu, który w każdym przypadku sprawdzi się równie dobrze. Konieczne jest jego samodzielne przetestowanie. Produkty z serii Wonder Match od marki Eveline to prawdziwy hit wśród kosmetyków do makijażu z niskiej półki cenowej. Niska cena wcale nie musi oznaczać słabej jakości!

Bez efektu maski

Odcinający się podkład nigdy nie prezentuje się dobrze. Częstym problemem jest zmiana koloru po upływie czasu. Taki kosmetyk kompletnie się nie sprawdza, ponieważ nigdy nie wiadomo, jak ciemny lub pomarańczowy będzie za kilka godzin. Eveline Wonder Match to znakomita propozycja dla kobiet, które chcą uniknąć charakterystycznego odcięcia. Oczywiście warto jest zaaplikować go również na szyję i dekolt. Produkt zapewnia optymalne krycie, więc zużycie nie jest wysokie.

Ukrycie niedoskonałości

jeden z podkładów z serii Wonder Match

Podkład Eveline Wonder Match wspomaga zatuszowanie niedoskonałości. Jest to szczególnie ważne dla osób borykających się z trądzikiem i innymi zmianami skórnymi. Kosmetyk na twarzy prezentuje się niezwykle naturalnie. W przypadku skóry tłustek zaleca się jego przypudrowanie – to skuteczny sposób na przedłużenie trwałości make-upu. Wiele zależy również od tego, jaki efekt jest pożądany. Wonder Match Eveline wyrównuje koloryt, a także zmniejsza widoczność przebarwień, cieni pod oczami oraz blizn potrądzikowych. To sprawdzony sposób na to, aby dodać sobie pewności siebie!

Konsystencja ułatwiająca aplikację

Podkład Eveline Wonder Match wyróżnia się dogodną konsystencją, dzięki której aplikacja przebiega w błyskawicznym tempie. Kosmetyk nie jest zbyt rzadki, a więc nie trzeba obawiać się jego ściekania. Plusem jest również to, że „nie rozpuszcza” się on pod wpływem wysokich temperatur. Produkt nie zastyga na twarzy w ciągu kilku sekund, więc jego równomierne rozprowadzenie nie wymaga specjalnych umiejętności. Możliwa jest aplikacja przy użyciu pędzli lub gąbki, więc wszystko zależy od osobistych upodobań.