paznokcie hybrydowe

Obecnie nie mamy czasu aż tak często wykonywać manicure, jednak nie chcemy, aby dłonie prezentowały się mało korzystnie. Dobrym rozwiązaniem w tej sytuacji jest manicure hybrydowy, który możemy wykonać dla siebie samodzielnie w domu. Musimy jednak nie tylko wybrać w tym celu odpowiednie produkty, ale także nauczyć się ich używać, co jest równie ważne. Jednym z produktów niezbędnych, która znacznie przedłuża trwałość manicure, jest baza hybrydowa. To właśnie ona jest łącznikiem płytki z nanoszonym kolorem na paznokcie, co musimy mieć na uwadze.

Baza do paznokci hybrydowych, kiedy ją nakładać?

baza hybrydowa Semilac

Bazy hybrydowe to produkty, które powinny być nałożone zaraz po przemyciu gołej płytki cleanerem. Musimy jednak wiedzieć, że baza jest w kolorze przezroczystym, więc należy z dużą rozwagą ją nakładać, aby niefortunnie nie zalać skórek. Jest to bardzo ważne nie tylko dla naszego bezpieczeństwa, ale także trwałości stylizacji, jaką zdecydowaliśmy się na sobie wykonać.

Baza hybrydowa, czym sugerować się w momencie wyboru?

Obecnie możemy w internecie przeczytać opinie o niemalże każdym produkcie, jaki chcemy dla siebie zakupić. Nie inaczej jest więc z bazą hybrydową, która powinna pochodzić od marki znanej i sprawdzonej. Co ważne, nie musimy mieć bazy hybrydowej tej samej firmy, której mamy lakiery hybrydowe, a także top, co sprawia, że mamy dużą dowolność, jeśli chodzi o wybór produktów dla siebie. Warto jednak postawić na taką bazę, która łatwo się nakłada, ma stosunkowo dużą pojemność, a także znacznie przedłuży nam trwałość manicure.

Czy za każdym razem musimy nakładać bazę hybrydową?

Wykonując manicure hybrydowy, musimy wiedzieć, że zawsze należy nałożyć bazę, a dopiero później lakier i zakończyć stylizację nałożeniem topu. Tylko tak całość będzie trwała, a także nie będziemy musieli obawiać się, że całość nie będzie prezentować się dokładnie tak, jak tego chcemy. Warto więc przed wykonaniem stylizacji na sobie zakupić odpowiednie produkty w tym bazę, nauczyć się ich używać, a dopiero później przystąpić do działania.